Reference našich klientů

Byli jste spokojeni s našimi službami, prodejním servisem a průběhem prodeje? Podělte se s námi o Vaší zkušenost. Děkujeme všem našim klientům.

Vřele doporučuji!Skvělý přístup,rychlé jednání, příjemná a rychlá komunikace.Pokud prodej,pronájem tak jedině s touto realitkou.Doporučuji !!!vlastní dlouholetá zkušenost.

Martina

RK Profiteam jsou profesionálové na pravém místě. Děkuji RK Profiteamu za skvělou spolupráci a hlavně i za pomoc při koupi bytu zejména v oblasti finančního řešení. Během řešení koupě bytu mi bohužel po zaplacení zálohy banka změnila podmínky pro řešení koupě bytu. Díky RK Profitamu vše dobře dopadlo a vyřešili celou záležitost i po této stránce prostřednictvím svého finančního poradce. Moc za vyřešení děkuji !!! Navíc s touto realitní kanceláří opravdu dohody platí.

Jitka Gregořicová

Doporučuji tuto RK. Díky profesionálnímu přístupu pana Peterka byl prodej mého bytu rychlou a bezproblémovou záležitostí. Pan Peterek mi byl vždy nápomocen svým vstřícným jednáním při pomoci a kdykoliv jsem se mohl na něho obrátit. V současné době s touto RK hledám ke koupi nový byt a již teď mi pan Peterek poskytuje velmi cenné rady s výběrem nového bytu. Děkuji za vaše poskytnuté služby.

Jan Havelka

Spolupracovali jsme pri koupi a prodeje bytu s panem Martinikem. Diky nemu RK ProfiTeam v budoucnu opet oslovime. Pan Martinik je profesional,ktery dokaze vytvorit prijemnou atmosferu pri prohlidkach bytu,udelal si na nas vzdycky cas,trpelive nam vzdy vsechno vysvetlil,poradil,je velice mily a ochotny a zalezelo mu hlavne na tom,at jsme vsichni spokojeni. Muzu rict,ze cely proces prodeje a koupe ,se nesl na vlne pratelstvi a slusnosti. Pomohl nam a my jsme mu opravdu moc vdecni. Dekujeme,pane Martiniku, za vsechno,Vltavsti.

Petra Vltavska

Velice děkujeme celému týmu RK ProfiTeam a obzvlášť panu Peterkovi za veškeré služby spojené s koupí našeho nového domu. Celý proces pořízení našeho nového domova byl nezapomenutelný díky fantastickému realitnímu makléři panu Peterkovi a jeho spolupracovníkům. Pan Peterek nám poskytl skvělý a profesionální servis. Jeho péče, ochota a osobní přístup přesáhl naše očekávání, a můžeme s jistotou říci, že natrefit právě na něj bylo obrovské štěstí. Nemůžeme dostatečně vynachválit jeho odborné znalosti, profesionalitu a osobní přístup. Byl ochotný nám vysvětlit každý krok celého procesu a odpovědět na každou otázku, kterou jsem během něj měli. Díky jeho jasné a pružné komunikaci jsme měli absolutní přehled o každém kroku a věděli jsme, že se můžeme spolehnout na jeho rady a zkušenosti. Velice důležitý byl pro nás také neuvěřitelně hladký proces jednání a uzavření smlouvy. Máme nový domov, a stále nemůžeme uvěřit tomu, jak bezproblémové a pohodlné bylo všechno díky tomuto makléři. Bez váhání doporučujeme služby RK ProfiTeam každému, kdo hledá spolehlivého a zkušeného realitního makléře. Vášeň a oddanost své práci se (obzvlášť v tomto oboru) málo vidí a právě to činí služby pana Peterky a jeho týmu opravdu výjimečnými a nezapomenutelnými. Narazit v dnešní době na člověka, pro kterého je lidskost na prvním místě je opravdu výhra. A my tak naši spolupráci opravdu vnímáme. "Pane Peterku, moc vám děkujeme, jste náš člověk a věříme, že se za námi někdy zastavíte na kávu a dobrý frgál." :) Radka a Martin

Radka H.

Děkuji panu Galusovi za trpělivost a perfektní podporu v průběhu realizace celého obchodu. Vše proběhlo naprosto bez problémů a k plné spokojenosti

Marek Šulc

Spolupráce s RK ProfiTeam mě velmi příjemně překvapila a vysoce předčila má očekávání. Paní Strachotová, paní Galusová i pan Peterek byli vždy připraveni mi pomoci a zařídit vše potřebné k efektivnímu prodeji nebo pronájmu nemovitosti. Velmi oceňuji zejména možnost podepsat smlouvy o víkendu, pomoc s organizací malování a úklidu nemovitosti i soustavnou a klidnou snahu dotáhnout všechny změny související s prodejem nebo pronájmem nemovitosti, co nejrychleji do konce. Jsou to skuteční odborníci ve svém oboru s detailní znalostí nemovitostního trhu a je radost s nimi spolupracovat.

Dalibor Premus

Mohu jen doporučit. Jednání realitního makléře pana Tomáše Peterka bylo profesionální a vstřícné. Díky němu se podařilo prodat byt k mé plné spokojenosti.

Valerie Králová

Doporučuji tuto RK. Jednali jsme s panem Martiníkem. Skvělá spolupráce s ním po celou dobu prodeje našeho bytu - veškerý servis byl automatickou součástí při prodeji. Jeho profesionální přístup a nabídka řešení při prodeji hovoří jasně o jeho profesních i osobnostních kvalitách. Moc děkujeme a určitě se na Vás při koupi nebo prodeji nemovitosti rádi zase obrátíme.

Irena Kochová

Děkuji p.Martiníkovi za odvedenou práci při prodeji naši nemovitosti, za profesionální přístup, rychlost a spolehlivost. Děkuji a doporučuji všem klientům. Mikušová

Soňa Mikušová

Velmi děkuji za profesionální a nadstandartní přístup. Rychlé a osobní jednání. Mohu pouze doporučit. V případě potřeby bych se vždy znovu obrátil na pana Peterka. Přeji celé RK PROFITEAM mnoho pracovních úspěchů.

Libor Chýlek

Vážený ProfiTeam, děkuji za Váš profesionální a lidský přístup. Velké děkuji a uznání panu Peterkovi za vysoké pracovní nasazení, vstřícnost, slušnost a spolehlivost. Bylo mi potěšením. Přeji Vám vše dobré a štastný nový rok.

Kaindl

Byla jsem celkove velmi spokojena, setkala jsem se vzdy jen se solidnim jednáním. Pan Tomas Peterek byl vzdy presny, spolehlivy velmi ochotny a s nadstandardnim jednanim, mohu vrele jen doporucit.

Renata Műller

Rychlé, korektní a příjemné jednání. Tuto RK i pana makléře Peterka, který nákup našeho bytu zprostředkoval, určitě doporučujeme.

Rybovi

Díky profesionálnímu a osobnímu přístupu všech členů RK PROFITEAM byl prodej našeho bytu bezproblémovou záležitostí. Příjemné vystupování k nám i k zájemcům, ochotné vyřízení veškerých náležitostí a pomoc s převody. Tuto RK lze jen doporučit, prodej nebo koupě nemovitosti s touto kanceláři je bezproblémová a proběhne k vaší spokojenosti. Děkujeme za vaše služby.

Jiří Štěpánek

Můžu všem doporučit! Jsou to profíci a výsledek mluví za vše... Byt mi prodali rychle za dobrou cenu byli ochotni vstřícní Pokud budu ještě někdy prodávat byt tak jedině přes tuto realitku

Ingrid Žeraviková

Velice kvalitní RK a příjemné a vstřícné jednání jak pana Martiníka tak celého kolektivu. Určitě bychom doporučila každému.

Pavlína C.

V lednu 2020 jsme koupili přes RK Profiteam být 3+1. Realitní makléř nám hned sjednal schůzku, cena bytu nebyla vedena do extrémů. Jednání bylo rychlé, přímé ke spokojenosti všech zúčastněných. Smlouvy o prodeji byly připraveny obratem, všechny dotazy byly zodpovězeny a také byl dostatek času si řádně smlouvu přečíst a nastudovat. RK také sjednána schůzku s předsedou Bd, aby došlo k přepisu členských práv. Opravdu velká spokojenost se všemi pracovníky RK.

Lenka Vítková

Touto cestou bychom chtěli poděkovat RK Profiteam a konkrétně panu Peterkovi za zprostředkování prodeje nemovitosti. Jeho přístup byl profesionální, velmi ochotný a vstřícný. Pravidelně informoval o situaci s prodejem. Tuto zkušenost jsme měli i s koupi nemovitosti, kterou také zprostředkoval pan Peterek. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme.

Simona Grulichová

RK ProfiTeam a zejména Pan Peterek a paní Galusová nám pomohli s prodejem starého bytu a s koupi bytu nového, a to velmi profesionálním, vstřícným a férovým jednáním. Když jsme se rozhodli využít jejich služeb, k prodeji bytu došlo rychle a bez komplikací. Zajistili veškerý servis spojený s prodejem bytu a našli nám i nový byt, který sice prodávala jiná RK, ale ProfiTeam zajistil komunikaci a jednání s druhou RK a koupi bytu vpodstatě převzal do vlastní režie, protože konkurenční RK byla naprosto neschopná, neochotná a komunikace s ní byla velmi komplikovaná. Chtěl bych ProfiTeamu poděkovat za jejich služby a mohu je vřele doporučit všem, kteří opravdu chtějí prodat nebo koupit nemovitost bez komplikací a nervů. Na rozdíl od velkých RK, které se ke klientům chovají otřesně je RK ProfiTeam opravdu tým profesionálů, kteří vědí jak dělat svou práci. Přeji hodně úspěchů a děkuji.

Tomáš Taraba

Už víc jak 24 hodin čekám jestli se mi někdo ozve, abych zjistil cenu bytu, který tato realitka inzeruje bez uvedené ceny. Na uvedeném tel. čísle, mi ji odmítli zdělit, že prý se o tuto nemovitost stará jiný makléř, takže musím čekat. 24 hodin na jednoduchou informaci je zřejmě málo. Takže budu čekat a třeba se někdy dočkám. Opravdu profesionální jednání :-)

Radek Řeha

Přeji Vám všem dobrý den a dovolte mi, abych se s Vámi podělil o svou zkušenost s realitní kanceláří RK Profiteam. Při svém hledání bytu jsem narazil na výše uvedenou RK a hned při prvním telefonickém kontaktu jsem hovořil přímo s realitním makléřem panem Peterkem, kterému jsem sdělil své požadavky na nemovitost. Po ujištění ze strany pana Peterka, že mne bude v nejbližší době kontaktovat, jsem byl velmi příjemně překvapen, když se mi cca po třech dnes skutečně ozval s již konkrétní nabídkou. Jeho nabídka takřka stoprocentně splňovala mé požadavky, tak jak jsme se při prvním kontaktu domluvili. Musím vyzdvihnout skutečně korektní, přímý a profesionální přístup pana Peterka po celou dobu našeho jednání a nebývalou ochotu řešit veškeré dílčí dotazy z mé strany. Hlavně díky tomuto přístupu pana Peterka jsem dnes již majitelem svého vysněného bytu. Chtěl bych mu touto cestou ještě jednou poděkovat a jeho RK Profiteam mohu všem zájemcům o zprostředkování prodeje či koupě nemovitosti s čistým svědomím doporučit.

Ing. František Rak

Transakce proběhla velmi rychle a úspěšně. Jednala jsem s profesionálním týmem:makléřem i úvěrovým specialistou.Ráda doporučuji

Jaroslava Saidlová

RK ProfiTeam mohu doporučit všem, kteří hledají opravdu seriózní realitku! Od počátku se mi věnoval celý tým v čele se sympatickým panem Peterkem. Můj dík patří hlavně maléřům, panu Láryšovi a Martiníkovi, kteří jsou profíci na svém místě. Spolupráce s nimi byla po celou dobu vyřizování koupě bytu naprosto bezproblémová, věcná a rychlá! Chcete-li na trhu s realitami volit jistotu bez rizik, pak z vlastní zkušenosti radím volit RK ProfiTeam!

Tomáš Caloň

Děkuji RK profiteam,speciálně panu Tomáši Peterkovi za vstřícné,férové,velice profesionální jednání při prodeji a vyřizování všech záležitostí spojených s prodejem našeho domu . Z tohoto důvodu spolupráci s panem Peterkem,profíkem na svém místě, doporučuji . , Přeji panu Peterkovi a jeho spolupracovníkům hodně úspěchů a hlavně zdraví.

Oldřich Kudělka

Při koupi domu přes RK Profiteam jsme se setkali s profesionálním přístupem, což pro nás znamenalo ochotou přistoupit na naše přání a požadavky, rychlé jednání, bez nátlaku, transparentně a po celou dobu se snahou o oboustrannou spokojenost. Z vlastní zkušenosti můžu proto spolupráci s panem Peterkem vřele doporučit.

Lukáš Čadan

RK ProfiTeam bych doporučila všem,co chtějí jak rychle bydlet tak i prodat.Pan Peterek je rovný chlap nejen s profesionálním přístupem,ale i se srdcem na pravém místě a to už se v dnešní době natož v businesu nevidí..Super.Doufám,že pomůže všem svým klientům tak jako nám.Jen tak dále. Přeji ÚSPĚŠNÝ NOVY ROK 2019

Monika Mrvova

Chtěli bychom panu Peterkovi mnohokrát poděkovat za skvělou práci. Jeho i firmu R&K ProfiTeam s.r.o. můžeme všem jen vřele doporucit. S panem Peterkem máme za poslední roky několik velice kladných zkušeností, jak s nakupem, tak s prodejem. Je to profesionál s osobním přístupem, který narozdíl od běžných RK nerazí agresivní způsob podnikání. Vše probíhá v přátelské atmosféře, kvalitní právní servis je samozřejmostí, navíc je schopen zajistit také finanční poradenství.

Jana Lysová

Touto cestou bych chtěla poděkovat RK ProfiTeam a panu Tomáši Peterkovi za vše, co pro naši spokojenost při hledání nového bydlení učinil. Od zajištění financování po právní servis...vše na vysoké úrovni. Velice si vážíme hlavně lidského přístupu. Vysvětlí, poradí, pomůžou zařídit.

Daniela Trnkalová

Rád bych poděkoval Panu Tomáši Peterkovi za prodej našeho bytu. Jeho jednání je velice profesionální a jeho služby na vysoké úrovni.Je to muž slova a nemaže med kolem pusy a je kdykoliv k dispozici. Spolupráce byla velice příjemná a mohu vřele doporučit ostatním, kteří se chystají koupit či prodat svoji nemovitost. Vím o čem mluvím po svých předešlých neblahých zkušenostech u realitek jako je M&M, Next a Kaktus. Je až neuvěřitelné, že se v této džunglí plné dravých a neprofesionálních realiťáků, kteří číhají na svoji kořist, se najde ještě někdo seriózní kdo splní co říká a nedělá na vás žádné habaďůry. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů. Vy si to zasloužíte.

Karel David

Seriózní jednání a vynikající spolupráce s Tomáš Peterek, doporučuji.

Pavel Srkala

Opakovaně jsem se přesvědčil, že pan Tomáš Peterek dělá svou práci velmi dobře. Jeho předností je slušné chování, citlivý přístup, ochotný, znalý problematiky s realitami, profesionál. Budu s ním i nadále spolupracovat a doporučuji ho i ostatním.

Jiří Mojžíšek

Děkujeme RK profiteam - konkrétně panu Jiřímu Martiníkovi za profesionální přístup a zároveň velice příjemné jednání v průběhu prodeje našeho bytu.

Marta Pavlicová

Opravdu profi přístup, chování i výkony. Děkujeme speciálně paní Renatě Láryšové za rozmotání našeho finančního uzlu a skvělé řešení nastalych situaci při koupi i prodeji nemovitostí.

David Sedláček

Tímto bych chtěla poděkovat panu Peterkovi, paní Galusové a Strachotové za jejich profesionalitu, trpělivost a nadstandardní vstřícnost. Prodávat dům a zároveň kupovat byt není jednoduchá zalezitost, obzvláště když bydlíte v zahraničí. U mého domu chyběly veškeré dokumenty, plány a povolení...vše bylo bleskově vyřízeno, dokonce mi i přestěhovali mamku. Opravdu nadstandardní přístup. Ještě jednou děkuji a přeji vám mnoho úspěchů.

Renáta Lampartová

Děkujeme RK ProfiTeam, konkrétně panu Tomáši Peterkovi za skvělý profesionální a osobní přístup, díky kterému prodej našeho bytu proběhl překvapivě rychle, včetně vyřízení veškerých náležitostí. Pan Peterek vše velice ochotně vysvětlí, poradí, je to opravdu člověk na pravém místě. Můžeme jen doporučit a ještě jednou děkujeme

Lenka Pobořilová

Touto cestou ráda vyjádřím absolutní spokojenost s fungováním realitní kanceláře PROFITEAM. Veškerá komunikace a jednání všech zainteresovaných osob s naším prodejem bytu byla na vysoce profesionální úrovni. Všichni jsou velice milí, vstřícní a ochotni. Především děkuji panu Peterkovi, se kterým jsme prodej našeho bytu ,,rozjeli,,. Všem doporučuji a určitě se rádi na tuto realitní kancelář opět obrátíme. Papugová J.

Jindřiška Papugová

Nerad bych opakoval (převážně emocionálně laděná) slova chvály na tomto místě obvykle psaná. Chci jen konstatovat fakta. Pokud hodláte prodat (nebo i nakoupit) nemovitost za co nejvýhodnější cenu bez zbytečného prodlévání a poslouchání falešných slibů - a dáte si práci s provedením komparace renomovaných i méně známých ostravských i porubských RK a jejich realitních makléřů (přičemž jsem v jiné záležitosti poznal i pár dalších makléřů z jiných měst) -, nemůžete vyřazovací metodou nedospět k nikomu jinému (stejně jako já) než k panu Jiřímu Martiníkovi z RK ProfiTeam s.r.o. Svým efektivním a mimořádně sympatickým jednáním, hlavně však nasazením pro věc a zodpovědností, převyšuje (symbolicky - a vzrůstem i doslova) ostatní makléře či makléřky minimálně o hlavu.

Bohumír P.

Masivní inzerce Exportujeme na