Byty ( 14 )
Rodinné domy ( 3 )
Chaty ( 0 )
Celkem nemovitostí ( 21  )

Doporučené reality

Prodej,Byt 1+1,OSTRAVA - PORUBA

Byt, OSTRAVA - PORUBA
Prodej Byt, 1+1

1 650 000 ,- Kč  
Prodej,Byt 1+1,OSTRAVA - PŘÍVOZ

Byt, OSTRAVA - PŘÍVOZ
Prodej Byt, 1+1

1 972 000 ,- Kč  
Prodej,RD 4+1,FRÝDEK-MÍSTEK,MYSLÍK

RD, FRÝDEK-MÍSTEK,MYSLÍK
Prodej RD, 4+1

6 200 000 ,- Kč  
Prodej,Byt 1+1,MORAVSKÁ OSTRAVA

Byt, MORAVSKÁ OSTRAVA
Prodej Byt, 1+1

1 699 000 ,- Kč  
Prodej,Byt 1+1,OSTRAVA - VÝŠKOVICE

Byt, OSTRAVA - VÝŠKOVICE
Prodej Byt, 1+1

1 690 000 ,- Kč  

Vyhledat nemovitosti

Prostor pro Vaše reference


Renáta Lampartová
Tímto bych chtěla poděkovat panu Peterkovi, paní Galusové a Strachotové za jejich profesionalitu, trpělivost a nadstandardní vstřícnost. Prodávat dům a zároveň kupovat byt není jednoduchá zalezitost, obzvláště když bydlíte v zahraničí. U mého domu chyběly veškeré dokumenty, plány a povolení...vše bylo bleskově vyřízeno, dokonce mi i přestěhovali mamku. Opravdu nadstandardní přístup. Ještě jednou děkuji a přeji vám mnoho úspěchů.

Lenka Pobořilová
Děkujeme RK ProfiTeam, konkrétně panu Tomáši Peterkovi za skvělý profesionální a osobní přístup, díky kterému prodej našeho bytu proběhl překvapivě rychle, včetně vyřízení veškerých náležitostí. Pan Peterek vše velice ochotně vysvětlí, poradí, je to opravdu člověk na pravém místě. Můžeme jen doporučit a ještě jednou děkujeme

Jindřiška Papugová
Touto cestou ráda vyjádřím absolutní spokojenost s fungováním realitní kanceláře PROFITEAM. Veškerá komunikace a jednání všech zainteresovaných osob s naším prodejem bytu byla na vysoce profesionální úrovni. Všichni jsou velice milí, vstřícní a ochotni. Především děkuji panu Peterkovi, se kterým jsme prodej našeho bytu ,,rozjeli,,. Všem doporučuji a určitě se rádi na tuto realitní kancelář opět obrátíme. Papugová J.

Bohumír P.
Nerad bych opakoval (převážně emocionálně laděná) slova chvály na tomto místě obvykle psaná. Chci jen konstatovat fakta. Pokud hodláte prodat (nebo i nakoupit) nemovitost za co nejvýhodnější cenu bez zbytečného prodlévání a poslouchání falešných slibů - a dáte si práci s provedením komparace renomovaných i méně známých ostravských i porubských RK a jejich realitních makléřů (přičemž jsem v jiné záležitosti poznal i pár dalších makléřů z jiných měst) -, nemůžete vyřazovací metodou nedospět k nikomu jinému (stejně jako já) než k panu Jiřímu Martiníkovi z RK ProfiTeam s.r.o. Svým efektivním a mimořádně sympatickým jednáním, hlavně však nasazením pro věc a zodpovědností, převyšuje (symbolicky - a vzrůstem i doslova) ostatní makléře či makléřky minimálně o hlavu.