Byty ( 18 )
Rodinné domy ( 6 )
Chaty ( 0 )
Celkem nemovitostí ( 27  )

Doporučené reality

Prodej,RD _,OSTRAVA - HRABŮVKA

RD, OSTRAVA - HRABŮVKA
Prodej RD, _

5 200 000 ,- Kč  
Prodej,Byt 1+1,OSTRAVA - PORUBA

Byt, OSTRAVA - PORUBA
Prodej Byt, 1+1

1 900 000 ,- Kč  
Prodej,Byt 3+1,OSTRAVA - PORUBA

Byt, OSTRAVA - PORUBA
Prodej Byt, 3+1

2 999 999 ,- Kč  
Prodej,Byt 2+kk,BRNO - ŽIDENICE

Byt, BRNO - ŽIDENICE
Prodej Byt, 2+kk

6 400 000 ,- Kč  
Prodej,Byt 3+1,OSTRAVA - PORUBA

Byt, OSTRAVA - PORUBA
Prodej Byt, 3+1

2 690 000 ,- Kč  

Vyhledat nemovitosti

Prostor pro Vaše reference


Jindřiška Papugová
Touto cestou ráda vyjádřím absolutní spokojenost s fungováním realitní kanceláře PROFITEAM. Veškerá komunikace a jednání všech zainteresovaných osob s naším prodejem bytu byla na vysoce profesionální úrovni. Všichni jsou velice milí, vstřícní a ochotni. Především děkuji panu Peterkovi, se kterým jsme prodej našeho bytu ,,rozjeli,,. Všem doporučuji a určitě se rádi na tuto realitní kancelář opět obrátíme. Papugová J.

Bohumír P.
Nerad bych opakoval (převážně emocionálně laděná) slova chvály na tomto místě obvykle psaná. Chci jen konstatovat fakta. Pokud hodláte prodat (nebo i nakoupit) nemovitost za co nejvýhodnější cenu bez zbytečného prodlévání a poslouchání falešných slibů - a dáte si práci s provedením komparace renomovaných i méně známých ostravských i porubských RK a jejich realitních makléřů (přičemž jsem v jiné záležitosti poznal i pár dalších makléřů z jiných měst) -, nemůžete vyřazovací metodou nedospět k nikomu jinému (stejně jako já) než k panu Jiřímu Martiníkovi z RK ProfiTeam s.r.o. Svým efektivním a mimořádně sympatickým jednáním, hlavně však nasazením pro věc a zodpovědností, převyšuje (symbolicky - a vzrůstem i doslova) ostatní makléře či makléřky minimálně o hlavu.

Irena Kochová
Doporučuji tuto RK. Jednali jsme s panem Martiníkem. Skvělá spolupráce s ním po celou dobu prodeje našeho bytu - veškerý servis byl automatickou součástí při prodeji. Jeho profesionální přístup a nabídka řešení při prodeji hovoří jasně o jeho profesních i osobnostních kvalitách. Moc děkujeme a určitě se na Vás při koupi nebo prodeji nemovitosti rádi zase obrátíme.

Soňa Mikušová
Děkuji p.Martiníkovi za odvedenou práci při prodeji naši nemovitosti, za profesionální přístup, rychlost a spolehlivost. Děkuji a doporučuji všem klientům. Mikušová