Byty ( 10 )
Rodinné domy ( 2 )
Chaty ( 0 )
Celkem nemovitostí ( 13  )

Doporučené reality

Prodej,Byt 3+1,OSTRAVA-ZÁBŘEH

Byt, OSTRAVA-ZÁBŘEH
Prodej Byt, 3+1

cena v RK ,- Kč  
Prodej,Byt 0+1,OSTRAVA - VÝŠKOVICE

Byt, OSTRAVA - VÝŠKOVICE
Prodej Byt, 0+1

1 420 000 ,- Kč  
Prodej,Byt 2+1,HAVÍŘOV

Byt, HAVÍŘOV
Prodej Byt, 2+1

1 720 000 ,- Kč  
Prodej,Byt 2+1,OSTRAVA - PORUBA

Byt, OSTRAVA - PORUBA
Prodej Byt, 2+1

2 799 000 ,- Kč  
Prodej,Byt 3+kk,ORLOVÁ

Byt, ORLOVÁ
Prodej Byt, 3+kk

1 600 000 ,- Kč  

Vyhledat nemovitosti

Prostor pro Vaše reference


Bohumír P.
Nerad bych opakoval (převážně emocionálně laděná) slova chvály na tomto místě obvykle psaná. Chci jen konstatovat fakta. Pokud hodláte prodat (nebo i nakoupit) nemovitost za co nejvýhodnější cenu bez zbytečného prodlévání a poslouchání falešných slibů - a dáte si práci s provedením komparace renomovaných i méně známých ostravských i porubských RK a jejich realitních makléřů (přičemž jsem v jiné záležitosti poznal i pár dalších makléřů z jiných měst) -, nemůžete vyřazovací metodou nedospět k nikomu jinému (stejně jako já) než k panu Jiřímu Martiníkovi z RK ProfiTeam s.r.o. Svým efektivním a mimořádně sympatickým jednáním, hlavně však nasazením pro věc a zodpovědností, převyšuje (symbolicky - a vzrůstem i doslova) ostatní makléře či makléřky minimálně o hlavu.

Irena Kochová
Doporučuji tuto RK. Jednali jsme s panem Martiníkem. Skvělá spolupráce s ním po celou dobu prodeje našeho bytu - veškerý servis byl automatickou součástí při prodeji. Jeho profesionální přístup a nabídka řešení při prodeji hovoří jasně o jeho profesních i osobnostních kvalitách. Moc děkujeme a určitě se na Vás při koupi nebo prodeji nemovitosti rádi zase obrátíme.

Soňa Mikušová
Děkuji p.Martiníkovi za odvedenou práci při prodeji naši nemovitosti, za profesionální přístup, rychlost a spolehlivost. Děkuji a doporučuji všem klientům. Mikušová

Libor Chýlek
Velmi děkuji za profesionální a nadstandartní přístup. Rychlé a osobní jednání. Mohu pouze doporučit. V případě potřeby bych se vždy znovu obrátil na pana Peterka. Přeji celé RK PROFITEAM mnoho pracovních úspěchů.