Byty ( 18 )
Rodinné domy ( 6 )
Chaty ( 0 )
Celkem nemovitostí ( 27  )
1 / 9
2 / 9
3 / 9
4 / 9
5 / 9
6 / 9
7 / 9
8 / 9
9 / 9


V případě zájmu, nás kontaktujte. Rádi Vám odpovíme na vaše otázky.

Potvrzuji, že souhlasím se zpracováním OSOBNÍCH ÚDAJŮ

RD, Chuchelná
Prodej RD, 4+1

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům v obci Chuchelná na Hlučínsku, který stojí na pozemku o celkové výměře 415m2. Dále je možné odkoupit část nebo celou sousední zahradu.

Dům z části podsklepený, v přízemí je předsíň, kuchyně, koupelna, obývací pokoj a ložnice. Z předsíně vede schodiště do 1.patra kde jsou dva pokoje a půdní prostory. Do domu je přivedena elektřina, obecní vodovod a plyn.

K vytápění slouží výkonná plynová topidla typu gamata v každé místnosti. Využít je možno také stylových kamen na tuhá paliva a elektrický krb.

Dům je v udržovaném stavu a je možno jej ihned obývat. Na zahradě je postavena pergola a samostatná zděná hospodářská budova s garáží a dílnou.

Obec je velmi dobře občansky vybavená. Je zde základní a mateřská škola, obchody, restaurace, pošta, lékárna, hřiště, rehabilitační ústav, zámek, muzeum ad. Dopravní obslužnost je zajištěna vlakem a autobusem. Do 15minut autem dojedeme do Kravař, Dolního Benešova či Hlučína. Do půl hodiny jízdy dojedeme do Ostravy, Opavy či polské Ratiboře.,

Okolí obce nabízí nespočet možností k využití volného času. Hluboké lesy obklopující obec vybízejí k procházkám a kvalitní síť cyklostezek k projížďkám na kole.

Zavolejte a domluvte si prohlídku.

 

2 500 000 ,- Kč

Evidenční číslo : 2205
Typ nemovitosti : RD
Velikost : 4+1
Energetická náročnost: A
Cena prodeje: 2 500 000 ,- Kč
Poznámka k ceně:
Plocha: 415 m2
Místo: Chuchelná