Byty ( 18 )
Rodinné domy ( 6 )
Chaty ( 0 )
Celkem nemovitostí ( 27  )
1 / 9
2 / 9
3 / 9
4 / 9
5 / 9
6 / 9
7 / 9
8 / 9
9 / 9


V případě zájmu, nás kontaktujte. Rádi Vám odpovíme na vaše otázky.

Potvrzuji, že souhlasím se zpracováním OSOBNÍCH ÚDAJŮ

RD, Korňa - obec Čadca
Prodej RD, 6+1

Nabízíme prodej zateplené chalupy v klidné části obce Korňa s pozemkem 376m2 vhodné k trvalému bydlení či rekreaci.
Přístupná je po udržované obecní asfaltové cestě s celoroční bezproblémovou dostupností.  Chalupa byla postavená před 30 roky na betonových základech, okna plastová, elektřina v mědi.  Vytápění je možné tuhými palivy, nebo elektřinou, vaření na plyně nebo peci.  Koupelna disponuje sprchovým koutem, WC, ohřev vody přes bojler.  V přízemí chalupy se nachází kuchyň, společenská místnost s krbem, 2x ložnice, koupelna a v podkroví je ložnice a krásná vytvořená místnost na hraní pro děti v případě špatného počasí. Chalupa se prodává zařízená, aktuálně s kapacitou pro 8 osob.

Další prostory jsou k dispozici ve vedlejší kamenné hospodářské budově, která vyžaduje rekonstrukci. Nyní slouží, jako wellness:  disponuje bazénem, saunou, samostatným WC, společenskou místností, velkými novými keramickými kachlemi s novým komínem a pokoji v podkroví. Dům je napojený na elektřinu a vlastní studnu. 

užitná plocha:110m2
zastavěná plocha:180m2
plocha pozemku:376m2

Zavolejte si o bližší informace a domluvte si nezávaznou prohlídku.Právě Vám nabízená nemovitost může nabídnout dostatek odpočinku a relaxace v dnešní uspěchané době. Můžete využít pro vlastní bydlení, víkendové místo pro odpočinek či investici - krátkodobé prázdninové či víkendové pronájmy. Více u makléře, který Vás provede prohlídkou či celým procesem při koupi nemovitostí. Neváhejte zavolat či napsat e-mail, rádi Vám poskytneme bližší informace.

3 400 000 ,- Kč

Evidenční číslo : 2199
Typ nemovitosti : RD
Velikost : 6+1
Energetická náročnost: G
Cena prodeje: 3 400 000 ,- Kč
Poznámka k ceně:
Plocha: 110 m2
Místo: Korňa - obec Čadca