Byty ( 13 )
Rodinné domy ( 5 )
Chaty ( 0 )
Celkem nemovitostí ( 21  )
1 / 9
2 / 9
3 / 9
4 / 9
5 / 9
6 / 9
7 / 9
8 / 9
9 / 9


V případě zájmu, nás kontaktujte. Rádi Vám odpovíme na vaše otázky.

Potvrzuji, že souhlasím se zpracováním OSOBNÍCH ÚDAJŮ

RD, Bohuslavice
Prodej RD, 6+kk

Sháníte prostorný RD, který si můžete upravit dle vlastních představ v lokalitě s dobrou dostupností, jak do Ostravy,tak do Opavy? Pak jste tu správně a koukněte na naší novou nabídku.

Ve výhradním zastoupení majitelky domu, nabízíme prodej RD Bohuslavice. Dům s dispozicí 6+kk je umístěn v zastavěné oblasti rodinných domů v okrajové části obce, kde naleznete dostatek klidu k odpočinku a relaxaci.  Stavba pochází z let 1950. Jde o patrový, částečně podsklepený RD s prostornou terasou a zahradou za domem, garáží a zděnou hospodářskou budovou. Na pozemku se nachází studna. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva s možností přitopení v krbových kamnech. Plynová přípojka je umístěna na hranici pozemku. Odpady jsou svedeny kombinovaně  do žumpy a veřejné kanalizace. Před 10 lety proběhla na domě výměna plastových oken, nová střecha a voda v plastu. 

V domě je zřízena místnost pro podnikatelské účely, ve které byla provozována činnost pedikúry a manikúry - v těchto prostorech,lze s podnikáním pokračovat.(jsou vyřízena veškerá povolení viz foto).

zastavěná plocha : 394m2
užitná plocha: 180m2
zahrada: 119m2
zahrada: 312m2

V obci je veškerá občanská vybavenost - obchody, restaurace, kadeřnictví, pošta, škola, školka. Z Bohuslavic je dobrá dostupnost : - 7km Hlučín, 16km Ostrava, 16km Opava.

V případě realizace přestavby a rekonstrukce domu Vám můžeme být nápomocni prostřednictvím našich partnerů, kteří Vám pomůžou s přestavbou dle Vašich představ a přání. V domě můžou vzniknout 2 bytové jednotky se samostatnými vchody.

Zavolejte si o bližší informace a domluvte si nezávaznou prohlídku. Možná právě Vám nabízený dům nabídne nové bydlení. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Více informací u makléře. Energetická náročnost budovy G - neuvedena.

 

4 300 000 ,- Kč

Evidenční číslo : 2189
Typ nemovitosti : RD
Velikost : 6+kk
Energetická náročnost: G
Cena prodeje: 4 300 000 ,- Kč
Poznámka k ceně: REZERVACE
Plocha: 180 m2
Místo: Bohuslavice