Byty ( 9 )
Rodinné domy ( 0 )
Chaty ( 0 )
Celkem nemovitostí ( 10  )
1 / 9
2 / 9
3 / 9
4 / 9
5 / 9
6 / 9
7 / 9
8 / 9
9 / 9


V případě zájmu, nás kontaktujte. Rádi Vám odpovíme na vaše otázky.

Potvrzuji, že souhlasím se zpracováním OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Byt, Ostrava - Poruba
Prodej Byt, 2+1

Chcete bydlet v historické zástavbě Poruby a upravit si byt podle vlastních představ? Máme pro Vás řešení.

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 2+1 o výměře 75m2 + sklep 3m2 na Porubské ulici. 
Byt, který je určen k rekonstrukci je situován ve 4. nadzemním podlaží s výtahem a bezbariérovým přístupem. Vzhledem k jeho rozměrům a dispozičnímu řešení je možné jej přebudovat na 2+kk či dokonce 3+kk díky dvěma oknům v obývacím pokoji. Využít je možno i velkou komoru, a to i jako šatnu se vstupem z případně vzniklé ložnice. Pro další úložné prostory se nabízí čtvercová předsíň, kde je možno zabudovat vestavné skříně. Pro inspiraci přikládáme ve fotogalerii možnosti úprav.

Okna bytu jsou orientována na dvě strany - na východ do ulice a na západ do klidného dvora. K dispozici je také balkon v mezipatře.

Velkou výhodou tohoto bytu jsou nebytové prostory v přízemí domu, které bytové družstvo pronajímá a z těchto příjmů financuje opravy na domě. Díky tomuto mají vlastníci nižší náklady na bydlení - Fond oprav pouze 1.034 Kč. I z tohoto důvodu lze na koupi bytu nahlížet jako na dobrou investici.

Dům prošel rekonstrukcí - nová dřevěná eurookna s trojsklem, nový výtah, střecha, vstupy do domu, stoupačky, rozvody  elektřiny a kamerový systém ve společných prostorách.

V docházkové vzdálenosti od domu nalezneme veškeré  služby, obchody, MHD, školy, školky, lékaře a místa pro široké využití volného času.

Jaké další možnosti úprav nabízí tento prostorný byt zjistíte na osobní prohlídce, kterou si můžete domluvit na níže uvedených telefonních číslech nebo přes poptávkový formulář.
 

2 790 000 ,- Kč

Evidenční číslo : 2145
Typ nemovitosti : Byt
Velikost : 2+1
Energetická náročnost: D
Cena prodeje: 2 790 000 ,- Kč
Poznámka k ceně: včetně provize RK, právních služeb
Plocha: 75 m2
Místo: Ostrava - Poruba
Ulice: Porubská
O nemovitost se stará: Jiří Martiník
Kontakt: 608815960, 604583685