Byty ( 12 )
Rodinné domy ( 3 )
Chaty ( 1 )
Celkem nemovitostí ( 16  )
Prodej,Pozemek _,Ostrava - Petřkovice

Prodej - Pozemek, _, Ostrava - Petřkovice

Nabízíme k prodeji pozemek o rozloze 2321 m2 v Ostravě - Petřkovicích. Přítup na pozemek je zajištěn z hlavní cesty, u které jsou veškeré sítě - elektřina, plyn, kanalizace. Příjezdová cesta k místu, kde se dá stavět rodinný domek je míně svažitá, místo pro stavbu domku je rovinaté. Na pozemku se ...

Prodej Pozemek 2 421 000 ,- Kč  
Prodej,Pozemek 0+1,Ostrava - Svinov

Prodej - Pozemek, 0+1, Ostrava - Svinov

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji chatku s pozemkem v zahrádkářské oblasti. Samotný pozemek je o rozloze 400m2 a disponuje krásným skleníkem , přivedenou vodou a záhony na pěstování. Chatka je vybavena kamny menší kuchyňkou a pokojem, dále pak ůložným prostorem na zahradnický materiál.

Prodej Pozemek 160 000 ,- Kč  
Prodej,Pozemek _,Klimkovice

Prodej - Pozemek, _, Klimkovice

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební parcelu v krásné a klidné lokalitě s výhledem na Beskydy v obci Olbramice-Janovice. Chcete bydlet minutu autem od Klimkovic a 5 minut od Poruby? Pokud ano tak právě pro vás máme parcelu o rozloze 1762m2. Na pozemku jsou možné napojení na elektřinu, vodu.

Prodej Pozemek 1 380 ,- Kč  
Prodej,Pozemek 0+1,Frýdek-Místek

Prodej - Pozemek, 0+1, Frýdek-Místek

V zastoupení majitelky nabízíme k prodeji pozemek o velikosti 28262 m2, vhodný k podnikání v blízkosti rychlostní komunikace. V lokalitě Frýdek-Místek,Staříč.

Prodej Pozemek cena v RK ,- Kč