Byty ( 13 )
Rodinné domy ( 5 )
Chaty ( 1 )
Celkem nemovitostí ( 19  )
Prodej,Pozemek _,Sedlnice - Nový Jičín

Prodej - Pozemek, _, Sedlnice - Nový Jičín

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1785 m2 v obci Sedlnice u Nového Jičína. Pozemek se nachází v hezkém a klidném prostředí, je rovinatý, je zde přivedena elektřina. V této oblasti obce se nenachází plyn, není tudíž možné vyhotovit přípojku. Není zde ani obecní kanalizace. Vodovodní ...

Prodej Pozemek 1 660 000 ,- Kč  
Prodej,Pozemek _,Ostrava - Bartovice

Prodej - Pozemek, _, Ostrava - Bartovice

Nabízíme Vám ke koupi slunný a rovinatý pozemek v Ostravě Bartovicích v blízkosti ulice Šenovská. Pozemek o výměře 3 825 m2 je situován na konci obce s dobrou dopravní dostupností jak automobilem, tak i MHD. V současnosti je pozemek veden územním plánem jako orná půda s možností napojení na ...

Prodej Pozemek cena v RK ,- Kč  
Prodej,Pozemek 0+1,Ostrava - Svinov

Prodej - Pozemek, 0+1, Ostrava - Svinov

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji chatku s pozemkem v zahrádkářské oblasti. Samotný pozemek je o rozloze 400m2 a disponuje krásným skleníkem , přivedenou vodou a záhony na pěstování. Chatka je vybavena kamny menší kuchyňkou a pokojem, dále pak ůložným prostorem na zahradnický materiál.

Prodej Pozemek 160 000 ,- Kč  
Prodej,Pozemek _,Klimkovice

Prodej - Pozemek, _, Klimkovice

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební parcelu v krásné a klidné lokalitě s výhledem na Beskydy v obci Olbramice-Janovice. Chcete bydlet minutu autem od Klimkovic a 5 minut od Poruby? Pokud ano tak právě pro vás máme parcelu o rozloze 1762m2. Na pozemku jsou možné napojení na elektřinu, vodu.

Prodej Pozemek 1 380 ,- Kč  
Prodej,Pozemek 0+1,Frýdek-Místek

Prodej - Pozemek, 0+1, Frýdek-Místek

V zastoupení majitelky nabízíme k prodeji pozemek o velikosti 28262 m2, vhodný k podnikání v blízkosti rychlostní komunikace. V lokalitě Frýdek-Místek,Staříč.

Prodej Pozemek cena v RK ,- Kč